Přejít k obsahu | | Přejít k vyhledávání

ICOM Transport

ČSAD Ústí nad Orlicí vítězem fotbalového turnaje

23 Září 2019 | Ze společnosti

4. ročník koncernového turnaje o Putovní pohár generálního ředitele ovládlo poprvé ČSAD Ústí nad Orlicí, které ve finále porazilo AD ICOM 2:1.

Letošní 4. ročník fotbalového turnaje o Putovní pohár generálního ředitele nabídl opět příjemné sobotní odpoledne. A nezůstalo pouze u fotbalu, ale všichni přítomní se pobavili také při grilování nebo tančení. Po celý den pak panovalo krásné počasí, které doprovázela svým vystoupením skupina Edison.

Na fotbalovém hřišti v Polné se utkalo celkem 8 týmů z naší společnosti. Ty nejprve zápolily v základních skupinách, ve kterých si první postupová místa zajistili kolegové z MKD Humpolec a Administrativní budovy Jihlava. Pro všechny přítomné pak bylo překvapením, že nejlepší týmy po základních skupinách nakonec do finále nepostoupily a svedly pouze souboj o konečné třetí místo. To uzmul stejně jako loni MKD Humpolec, jenž porazil Administrativní budovu po přestřelce 5:3. Překvapením turnaje byl AD ICOM, který při své velké jízdě dokráčel až do finále, kde nestačil po srdnatém výkonu 1:2 na vítěze ČSAD Ústí nad Orlicí. To bylo ve finále turnaje již po třetí, ale až letos to konečně vyšlo.

Při slavnostním vyhlášení předal generální ředitel společnosti pan Zdeněk Kratochvíl vítěznému týmu putovní pohár a odstartoval tak velké oslavy kolegů z ČSAD Ústí nad Orlicí. Po ceremoniálu se ještě za výborného počasí grilovalo, diskutovalo, tančilo i zpívalo. Byla to zkrátka krásná společná sobota a už nyní se těšíme na další akce pořádané společností ICOM transport :-)

Fotografie z turnaje najdete na našem Facebooku. Těšit se můžete také na sestřih a rozhovor s kapitánem vítězného týmu.

Skupina A:
J. Hradec – Slaný 4:2, AD ICOM – MKD Humpolec 0:1, Slaný – AD ICOM 1:5, MKD Humpolec – J. Hradec 3:1, MKD Humpolec – Slaný 8:0, J. Hradec – AD ICOM 1:5.

Skupina B:
Admin. bu. Jihlava – Benešov 5:0, Ústí n. O. – TRADO 7:0, Benešov – Ústí n. O. 0:9, TRADO – Admin. bu. Jihlava 0:8, TRADO – Benešov 6:2, Admin. bu. Jihlava – Ústí n. O. 4:2.