Přejít k obsahu | | Přejít k vyhledávání

ICOM Transport

Triatlon Dřevěný muž proběhl s rekordní účastí

6 Srpen 2024 | Pro zaměstnance Ze společnosti

O prvním srpnovém víkendu se konal 33. ročník triatlonu Dřevěný muž za podporu společnosti ICOM transport. Účast na závodě byla rekordní.

V obci Luka nad Jihlavou se v sobotu 03.08.2024 uskutečnil již 33. ročník triatlonu Dřevěný muž. Závod se navíc může pochlubit bohatou historií s třicetiletou tradicí. Na tu navázal jako organizátor náš zaměstnance, pan Milan Turna, který společně s partou nadšenců v pořádání oblíbeného závodu pokračoval.

Při rekordní účasti 131 závodníků se soutěžilo ve třech disciplínách => plavání 500 m, cyklistika 25,5 km a běh 5,5 km.

Náš kolega a zároveň organizátor Milan Turna se umístil na krásném desátém místě. Na otázku, jak se mu běželo a jak se mu závod líbil, odpověděl: „Bez podpory manželky by se mi běželo hůř. Stres ze mě odpadl, až když jsem ponořil hlavu pod vodu a začal závodit (úsměv). V elitní konkurenci je můj celkový výsledek super, jsem spokojený.“

Na triatlon Dřevěný muž byly od účastníků i diváků jen pozitivní ohlasy, a tak jsou organizátoři s akcí spokojeni. „Podařilo se nám na závody dostat rekordní počet účastníků, rád bych poděkoval firmě ICOM transport, generálnímu partneru za podporu, příští rok bychom chtěli závod znovu pořádat,“ uzavřel pan Turna.